Coraz więcej ludzi zarabia przez internet. Kluczem do sukcesu, jest znalezienie swojej właściwej ścieżki i realizowanie się.

Obecna jest duża konkurencja, jak się wybić na yt?

W pierwszej kolejności trzeba pomyśleć na czym możemy zdobyć popularność. Obserwujmy podobne kanały i zwracajmy uwagę na przedstawiane treści. Jeśli już zdecydujemy, że będziemy prowadzić tematykę z zakresu mody lub kosmetyków – raczej trzymajmy się tych tematów, ponieważ subskrybenci oczekują właśnie takich filmów. Jeżeli pierwszy nasz film zdobędzie dużo obserwatorów, kontynuujmy nakręcanie w tym kierunku. Warto się starać od samego początku, zadbajmy o dobry sprzęt, ubierzmy się schludnie i ćwiczmy dobrą wymowę.

Filmik powinien się wyróżniać i być zrealizowany w jak najlepszej rozdzielności, która jest widoczna już w miniaturce. Wskazanymi kolorami są te bardziej intensywne, wszelkie szarości się gubią pośród innych. Mężczyźni, tak jak kobiety również powinni zadbać o wygląd. Włosy można ułożyć na gumie lub żelu i wszelkie niedoskonałości przykryć korektorem. W każdym odcinku bądźmy inaczej ubrani. Nie muszą to być bardzo drogie rzeczy, ale schludnie wyglądające.

Dziewczyny natomiast mogą zmieniać make up, fryzurę i ubrania do każdego odcinka, ponieważ inne dziewczyny, później tylko z ciekawości będą rutynowo klikać w nasz film. Niestety proces wybicia się może być czasochłonny, często pierwsze kilka filmów nie robi szału, ale nie poddawajmy się. Dalej twórzmy jak najlepsze jakościowo i bogate w treść filmy. Może w odpowiednim momencie nam się uda. Początkowo zyski nie będą duże, ale wraz z popularnością będą wzrastać.

wybiś się na yt

Jest ciągłe zapotrzebowanie na takie osoby, miliony ludzi ogląda kanały swoich autorytetów i zastępuje im to czytanie kolorowych czasopism i porad tam zapisanych. Tematyka może być naprawdę różna – od gier, po wystrój wnętrz. Najlepiej jeśli wraz z nagrywaniem filmów będziemy się realizować. Praca powinna być przyjemna i dodatkowo będzie nas rozwijać. Dużą uwagę należy zwrócić na dźwięk. Mikrofon powinien być dobrej jakości, nagrywajmy w dogodnych dla nas miejscach, żeby nie było słychać żadnych szumów.

Widz musi słyszeć każde słowo przez nas wypowiedziane

. Nasza dykcja, też powinna być nienaganna. Można ćwiczyć wymowę w domu. W internecie znajdziemy pełno instruktażowych filmów na ten temat. Jak widać youtuberzy są bardzo pomocni, zwłaszcza tacy, którzy są dobrzy w swojej dziedzinie i dają znakomite rady. Również autorzy tutoriali, dotyczących makijażu, sięgający tematyki np. jak zdobyć kobietę lub ludzie przedstawiający jak odplamić koszulę – oni też za sprawą pomagania ludziom, rozwijają swój mały biznes.

Bardzo ważna jest promocja kanału, zacznijmy od zachęcania swoich znajomych, udostępniajmy filmy na Facebooku lub instagramie. Znajomi znajomych również z ciekawości obejrzą ten film. Poproś znajomych o subskrypcję i o kliknięcie łapki w górę, niech coś zacznie się dziać na twoim kanale. Z każdym dniem, coraz więcej osób obejrzy twoje filmy. Kiedy youtube zobaczy aktywność na twoim kanale, zacznie go promować i tak rozkręci się machina. My sami powinniśmy być aktywni w sieci, komentujmy podobne filmy do nas i odsyłajmy komentujących do naszego kanału.

Trzeba to zrobić w skromny i dobry sposób, żeby nie posądzili nas o spamowanie. Jeżeli znasz osobę aktywnie prowadzącą kanał yt, zachęć ją do wywiadu z tobą, film może być udostępniony u ciebie i u tej osoby. Bądź miły dla konkurencji, a konkurencja może ci pomóc. Warto też jest eksperymentować. Próbuj wszystkiego, co chciałeś spróbować. Filmy najczęściej oglądane, będą zachęcały do tworzenia nowych o podobnej tematyce. Oprócz kanału, możesz dodatkowo prowadzić bloga lub profil na instagramie.

nagrywanie filmów

Zwracaj uwagę na dodawane do sieci zdjęcia, muszą być oryginalne i świetnej jakości. Będąc za granicą na wakacjach, rób dużo zdjęć i nagrywaj filmy z miejsc, do których warto się udać. Osoby wybierające się później w taką podróż szukają inspiracji w internecie. Kanał na YouTube, może dotyczyć również dietetyki i zdrowego odżywiania, będziemy opowiadać o posiłkach, kaloriach i ćwiczeniach, które wykonujemy każdego dnia.

Dodatkowo widzowie będą widzieli efekty naszej ciężkiej pracy. Może stać się dla nich ogromną inspiracją. Dlatego nasz cel możemy połączyć z czymś pożytecznym. Również osoby, które kupiły mieszkanie i wykańczają je na swój własny sposób, mogą opowiadać o tym jak ich wnętrza zmieniały się krok po kroku. Możliwości jest naprawdę wiele. Nie można siedzieć w miejscu, warto zacząć już teraz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here