Jeśli pogoda nie dopisuje, wcale nie trzeba siedzieć w domu. Oto nasze pomysły na deszczowe dni w Warszawie!

Warszawa ma mnóstwo świetnych atrakcji zarówno na pogodę, jak i na niepogodę. Nie trzeba długo szukać, aby znaleźć coś świetnego dla malucha, a także samemu bawić się świetnie. Zobacz, co można robić w Warszawie podczas deszczowej aury!

 Muzea

Deszczowy dzień może być świetną okazją do odwiedzenia jednego z warszawskich muzeów. Wiele z nich oferuje również ciekawe wystawy i dodatkowe zajęcia stworzone z myślą o najmłodszych. Muzeum Domków dla Lalek czy też Muzeum Powstania Warszawskiego? Jest w czym przebierać!

 Teatr dla dzieci

Jeśli nie wiemy, co dla dzieci w Warszawie wybrać na deszczowy dzień, także warto wziąć pod uwagę teatr dziecięcy. To doskonała alternatywa dla kina – także dla kilkulatków. Repertuary w teatrach dla małych widzów można sprawdzić już teraz przez internet!

 Centrum Nauki Kopernik

To jeden z obowiązkowych punktów na mapie Warszawy dla każdego dziecka. To największe w Polsce centrum nauki, które w przystępny sposób prezentuje wiele różnych zjawisk zachodzących w otaczającym nas świecie. Bilety także można wykupić przez internet – dzięki temu unikniemy długich kolejek do kas.

 Sale zabaw

Warszawa ma także wiele świetnych sal zabaw, do których możemy udać się z dzieckiem. To nie tylko popularne małpie gaje, ale również wiele innych propozycji, na przykład sale zabaw z trampolinami czy ze ściankami wspinaczkowymi. Każdy może znaleźć dla siebie coś interesującego!

 Gokarty

To już atrakcja przeznaczona dla nieco starszych dzieci. Gokarty mogą być kapitalnym pomysłem nie tylko dla chłopców, ale również dla dziewczynek. Na torach dostępne są specjalne samochody przeznaczone dla dzieci.

To tylko parę propozycji na deszczowe dni w Warszawie. Do dyspozycji mamy również znacznie więcej atrakcji. Z aktualnymi ofertami możemy zapoznać się już teraz przez internet – bez potrzeby wchodzenia na dwór w dżdżystą pogodę. Życzymy udanej zabawy dla młodszych i dla starszych!

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here