Szerokie biodra często są powodem do zmartwień wielu kobiet, nie wszystkie kobiety lubią siebie w takim rozmiarze. Bardzo często z tego powodu popadają w różne kompleksy spowodowane swoim wyglądem. Wiele kobiet wstydzi się tej partii ciała. Często jednak niesłusznie. Dużo pań zastanawia się co zrobić z szerokimi biodrami. Jak ukryć tę część ciała? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy tylko parę prostych sztuczek, które sprawią, że figura w mgnieniu oka zacznie wyglądać zupełnie inaczej.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/szerokie-biodra/

A co jakby to zaakceptować?

W dzisiejszych czasach tyle mówi się o akceptacji siebie. Prawdą jest z nas jest inna, ale żadna idealna. Nie próbujmy na siłę starać się być kimś kim nie jesteśmy. Nie próbujmy wmówić sobie, że ideał kobiety jest taki jak na pierwszych stronach magazynów. Żadna z nas nie jest odlana z jednej formy. To sprawia, że jesteśmy wyjątkowe. Najlepszym wyjściem jest akceptacja i pokochanie swojego ciała w 100%.

Akceptacja siebie sprawiłaby, że nie musiałabyś uciekać w różne opcje i kupować np. luźnych dżinsów tylko po to, aby ukryć swoją niedoskonałość. Jeśli natomiast ciężko jest Ci pokochać swoje ciało poniżej znajdzie się kilka rad dla Ciebie.

Co nosić, aby ukryć szerokie biodra?

Spódnica w literkę A – jej forma przypomina literę „A”, co sprawia, że biodra są schowane, a podkreślona jest talia oraz górna część ciała. Dzięki temu odwracasz uwagę od tego, na co czego nie chcesz pokazywać.
Unikaj obcisłych spodni- takie spodnie to nie jest dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o ten typ sylwetki. W ten sposób uwydatnisz to co tak naprawdę starasz się ukryć. Najlepiej sprawdzą takie spodnie, które już od pasa są nieco luźniejsze i rozszerzają ku dołowymi.
Plisowane spódnice – są one idealne, ich forma jest idealna do tego, aby ukryć szersze biodra. Ważne jest jednak to, aby były one odpowiedniej długości. Wyklucza się tu rozwiązania mini. Lepiej zdecydować się na długość do kolan lub do ziemi.
Buty – tutaj główne skrzypce grają szpilki. To dzięki nim Twoja sylwetka nabierze lekkości. Sama zobaczysz, jak wiele zmienią.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here