Przedłużanie i wizualne zagęszczanie włosów już dawno przestało być w kraju nad Wisłą tematem tabu. Polacy, zarówno przedstawicielki płci pięknej jak i panowie, coraz sprawniej rozpoznają wszelkie problemy zdrowotne z którymi się zmagają, a przede wszystkim – łysienie plackowate, telogenowe i androgenowe. Nie chcą oni tak jak ich przodkowie ryzykować społecznego wykluczenia z uwagi na coraz mniej atrakcyjnie prezentującą się fryzurę i zwracają się po pomoc do ekspertów zatrudnionych w różnej maści zakładach fryzjerskich oraz salonach medycyny estetycznej. Niekiedy decydują się oni na permanentne przedłużanie włosów, między innymi korzystając z możliwości jakie oferują kanapkowa oraz bazująca na stosowaniu mikroringów metody wizualnego zwiększania objętości włosów. Część z osób żywo zainteresowanych poprawą kondycji i prezencji swojego uczesania wybiera jednakże rozwiązanie tymczasowe, w przypadku którego to oni sami są w stanie określić kiedy i w jakiej ilości dopinki zostaną wykorzystane.

Technika ta nosi nazwę „clip in” i opiera się o wykorzystanie pasemek włosów naturalnych lub powstających z włókien syntetycznych, które to zakończone są specjalnymi klipsami. Przed aplikacją konsument wybrać może pożądany kolor, grubość i stopień skrętu rzeczonych elementów, natomiast po realizacji zamówienia zarówno ekspert jak i sam klient może przymocować takie komponenty do fryzury osoby zainteresowanej, bowiem ich aplikacja jest zadaniem bezproblemowym i zajmuje zaledwie kilka minut.

Opisywane rozwiązanie nie tylko jest znacznie tańsze od swoich alternatyw permanentnych, ale także możliwe jest usunięcie wszystkich lub pożądanej liczby dopinek zgodnie z preferencjami osoby, która zdecydowała się na ich nabycie. Oznacza to na przykład, że możliwe jest zminimalizowanie ryzyka, że dojdzie do nadmiernego zmechacenia, zmierzwienia się lub splątania pasemek po nocnym wypoczynku. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, aby przed udaniem się na spoczynek odpiąć klipsy, a elementy przedłużające i wizualnie zagęszczające fryzurę położyć na szafce nocnej, aby zapobiec się ich skręcaniu oraz uszkadzaniu. Kiedy natomiast będziemy pragnęli wziąć udział w wydarzeniu kulturalnym lub też spotkaniu rodzinnym, na którym to zapragniemy prezentować się tak atrakcyjnie jak to tylko możliwe – wystarczy zaledwie kilka minut przed lustrem, aby w miejsca, w których przez uczesanie prześwitywać zaczyna skóra głowy przymocować klamerkami elementy przedłużające i zagęszczające typu „clip in”. Jeżeli zależy nam, żeby służyły nam one przez możliwie jak najdłuższy okres czasu bez konieczności wymiany na nowe, warto sięgać wyłącznie po wyroby dostarczane przez zaufanych producentów, którzy to wytwarzają je z najwyższej jakości materiałów oraz dokładają wszelkich starań, aby odpowiednio zakonserwować je i tym samym zabezpieczyć takie elementy przed deformacjami, uszkodzeniami, czy też zbyt szybkim zużywaniem się. Jeżeli nie są Państwo w stanie samodzielnie podjąć decyzji – zawsze mogą liczyć Państwo na pomoc przedstawicieli naszego salonu w nadmienionej kwestii!

Hairme.pl

Zagęszczanie i przedłużanie włosów

https://hairme.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here