Rzęsy powinny być gęste i grube i wie o tym każda kobieta. To, dlatego w gabinetach kosmetycznych jest tak wiele pań, które starają się metoda 3d przedłużać swoje rzęsy. Opinie na ten temat są pozytywne, dlatego jeśli zastanawiamy się właśnie teraz jak powinno to wszystko wyglądać i jak przedłużać w bezpieczny sposób nasze rzęsy to na pewno ta metoda nam się spodoba. Metoda ta polega na tym, że do każdej naszej rzęsy przyklejane są trzy sztuczne rzęsy. To właśnie daje takie niesamowite efekty, dlatego warto byłoby taką możliwość rozważyć. Oczywiście trzeba będzie wiedzieć, do kogo się zgłosić żeby taki zabieg mógł być wykonany.

Nie każda osoba się do tego nadaje. Te panie, które dodają negatywne opinie na temat tej metody najczęściej trafiały na kogoś, kto nie wiedział jak ma to wszystko wykonać. To nie jest łatwe żeby tak małe włoski naklejać, dlatego trzeba mieć do tego odpowiedni sprzęt i wiedzę. Wtedy każda klientka będzie o wiele bardziej zadowolona, a właśnie o to przecież powinno im chodzić. Zanim przystąpi się do takiego zabiegu trzeba bardzo dokładnie oczyścić rzęsy. To jest klucz do sukcesu i jeśli nie zrobi się tego we właściwy sposób to wszystko inne nic już nie pomoże. Bardzo ważne będzie również zabezpieczenie dolnych rzęs żeby się nie sklejały z górnymi.

Precyzja ma tutaj ogromne znaczenie i same się przekonamy podczas zabiegu przedłużania rzęs jak ma to wszystko wyglądać. Do przyklejania rzęs używana jest pęseta i tutaj precyzja ma ogromne znaczenie. Trzeba też zastosować taki klej, który nie szkodzi klientce, ale również, który będzie bardzo trwały i będzie długi czas rzęsy sztuczne trzymał. Wtedy klienta będzie mogła o wiele dłużej cieszyć się bardzo dobrymi efektami.

Co jeszcze?

Efekt będzie nam się utrzymywał około sześciu tygodni. Niestety te naturalne rzęsy nam wypadają, dlatego i te sztuczne będą wypadać. Najlepiej będzie poprawiać nasz wygląd po trzech tygodniach. Wtedy cały efekt będzie się utrzymywał przez cały czas, a my będziemy wyglądały bardzo dobrze.

Rzęsy wykorzystywane do przyklejania muszą być elastyczne, dlatego idealnie do tego nadają się rzęsy syntetyczne. Nasza kosmetyczka na pewno takowe będzie miała i wtedy możemy powiedzieć, że jesteśmy bezpieczne i że na pewno dodamy pozytywną opnie o całym zabiegu. Będziemy wyglądały bardzo dobrze, a na tym nam zależało. Nie każda z nas ma naturalnie grube i piękne rzęsy, dlatego metoda 3d pozwala nam na ich pogrubienie. Jest to czasochłonne, ale efekt jest naprawdę bardzo, ale to bardzo ciekawy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Następny artykułChłopięce fryzury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here