Marka Schoeller Allibert to producent plastikowych opakowań różnego rodzaju. Wszystkie produkty cechuje doskonała jakość wykonania, solidny, bezpieczny materiał, estetyka i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Pojemniki plastikowe zamykane oraz inne akcesoria są poddawane ciągłym modyfikacjom i ulepszeniom.
Schoeller Allibert oferuje swoim klientom nie tylko możliwość kupienia tych opakowań, ale też ich wypożyczenia, na czas potrzebny do transportu.

Do czego służą pojemniki plastikowe zamykane?

Trudno nie zauważyć, ze w ostatnich czasach branża transportowa i spedycyjna bardzo się rozwinęła. Transportuje się i przewozi dosłownie wszystko, na dłuższych i krótszych trasach. Niektóre produkty, czy to spożywcze, czy też jakiekolwiek inne, narażone są szczególnie na uszkodzenie podczas transportu. Pojemniki z pokrywką dbają kompleksowo o ich bezpieczeństwo. Chodzi o to, aby ładunek nie wydostał się sam ze skrzynek, ani żeby wpadł w niepowołane ręce. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzą się pojemniki Kaiman i Integra.

Cechy charakterystyczne pojemników plastikowych zamykanych Schoeller Allibert

Pojemnik plastikowy zamykany Kaiman to bardzo lekkie opakowanie, o różnych pojemnościach, które zamykane są plastikowymi pokrywkami. Mają wzmocnione boki, a w czasie otwierania pokrywa rozdziela się na dwie części. Dzięki temu, w drodze powrotnej, pojemniki te można poskładać, wkładając jedno w drugie, co pozwoli na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca. Pojemniki Kaiman mają dużą powierzchnię, która pozwala naklejać na nich etykiety informacyjne. Mogą mieć także różne pojemności. Pojemnik plastikowy zamykany Kaiman posiada plombę, która zabezpiecza przed otwarciem pojemnika.Integra to kolejny rodzaj pojemników plastikowych zamykanych. Posiadają dwie plomby jednorazowe, które zabezpieczają towar przed kradzieżą. Części boczne tych pojemników są specjalnie wzmocnione, a do ich dłuższych części przymocowana jest plastikowa pokrywa. Otwiera się ona na dwie połowy. Dzięki temu zamykanie tych pojemników jest ułatwione, a także ich zwrotny transport. Pojemniki Integra mogą mieć różne pojemności. transportować w nich można różne materiały specjalistyczne takie jak leki czy substancje chemiczne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here