Każda z nas, kobiet, chce się zawsze prezentować jak najlepiej. Jest to sprawa oczywista i naturalna. Pragniemy zwracać na siebie uwagę mężczyzn. Pragniemy być subtelne, kobiece, jak również nieosiągalne. Chcemy udawać niedostępne, aby panowie zabiegali o nasze względy. Wygląd zewnętrzny jest istotny, nie najważniejszy, jednak każdy z nas zwraca na niego, w pierwszej kolejności, szczególną uwagę. Stąd też, staramy się być zawsze piękne, zadbane, świeże i seksowne.

Każda z nas ma opanowane triki, które dopasowuje do samej siebie. Odpowiedni ubiór, często pozwala nam ukryć to, czego nie chcemy pokazać na pierwszy rzut oka. Może ukrywamy wystający brzuszek, boczki? Być może mamy nierównomierną figurę? Lub inne rzeczy, które nam samym mogą nie odpowiadać, poprzez co, pragniemy je ukryć. To także jest zrozumiałe i naturalne.

Tak samo wygląda sprawa z włosami. Stosujemy różne triki. Może mamy mało włosów, przez co kręcimy lub tapirujemy? A może mamy ich za dużo i staramy się ich nieco pozbyć? Być może są kręcone i nam to nie pasuje? Różnie bywa. Każdy z nas dba o siebie w taki sposób, w jaki chce. Staramy się ukrywać lub niwelować elementy naszego ciała, które uważamy za dysfunkcje. Być może jednak komuś mogłoby się to spodobać?

Wygląd naszej twarzy jest równie ważny. Zarówno ubiór jak i makijaż mogą o nas bardzo dużo powiedzieć innym ludziom. Idąc na rozmowę kwalifikacyjną musimy pamiętać, aby nie przesadzać z nadmiernym makijażem oraz nieodpowiednim ubiorem.
Makijaż dla kobiety jest ważnym elementem. Mało która z nas całkowicie rezygnuje z jego stosowania.

ładna dziewczyna

Pomaga czuć się nam piękniej i pewniej. Ukrywamy wszelkie nasze niedoskonałości. Często, w celu jakiejś odmiany, na specjalne okazje wykonujemy nietypowy, niecodzienny makijaż. Wytworny strój, piękny, mocny makijaż i włosy, które idealnie dopasowane, pozwalają się nam czuć niczym boginie. Biżuteria, która doda szyku i blasku.

Na rynku obecnie mamy dostęp do bardzo wielu produktów. Szeroki wachlarz kosmetyków, które są nam oferowane przez producentów, jest wręcz nie do wyobrażenia. Możemy wybierać spośród wielu tysięcy. Tym samym, testujemy i dobieramy taki kosmetyk, który jest dla nas odpowiedni pod względem oczekiwanego efektu, ceny czy też jakości. Decydujemy się na niego z powodu określonych przez nas względów. Jeśli spełnia nasze wymagania, może stać się naszym top jeden. Stąd też warto sprawdzać na sobie dane produkty. Możemy kierować się również opiniami innych, jednak to u nas musi się sprawdzić.

U kogoś może działać świetnie, natomiast dla nas być bublem. To kwestia oczywista.
Uważa się, że oczy są zwierciadłem duszy. Z pewnością, coś w tym jest. Wystarczy tylko, że wytuszujemy rzęsy i twarz może się od razu zmienić. Możemy także korzystać z zalotki. Pozwoli ona na to, że rzęsy będą pięknie podkreślone, podkręcone i tym samym odsłonią nasze źrenice. Nasz partner będzie mógł w nich utonąć. Dzięki temu będziemy się liczyć tylko my.

Jednak jak używać zalotki?

Nie jest to nic trudnego. Pamiętajmy tylko, aby jej użyć przed tuszowaniem. Jest to ważne. Gdy zrobimy to po, będziemy mogły połamać nasze rzęsy, a tego przecież nie chcemy. W otwór, a raczej jak gdyby szczypce zalotki, wkładamy nasze rzęsy. Robimy tak, aby gumeczka był jak najbliżej miejsca, z którego nasze rzęsy wychodzą. Delikatnie ją dociskamy kilkukrotnie. Możemy ją nieco przesunąć w zewnętrzną stronę, po długości. Nasze rzęsy będą podkręcone.

zalotka przybory

Możemy wtedy użyć sztucznych rzęs, które z naszymi będą się prezentować cudownie. Będziemy zdawać się mieć kaskady pięknych rzęs. Jeśli jednak nie stosujemy sztucznych, powinniśmy użyć mascary. Wydłuży, pogrubi lub jeszcze bardziej podkręci nasz efekt. Jest to bardzo prosty zabieg, a jakże zmienia nasze spojrzenie. Staje się ono głębokie, seksowne, kuszące. Używanie zalotki jest bardzo proste. Sam produkt nie jest drogi, a przynosi zniewalające rezultaty.

Pamiętajmy jednak, aby nie dociskać zbyt mocno, aby nie połamać sobie rzęs. Tak samo uważajmy, aby nie stosować jej po wytuszowaniu. Pamiętajmy o tym, aby dbać o rzęsy. Co jakiś czas możemy stosować na nie odpowiednie odżywki czy też olejek rycynowy. Takie zabiegi mogą nam je zniszczyć. Warto zatem zmniejszyć na to szanse i zadbać o ich jak najdłuższą i jak najlepszą kondycję.

Możemy także korzystać z doczepianych kępek, jednak musimy się przy tym trochę nagimnastykować. Czasem warto jednak skorzystać z szybszych metod i przede wszystkim tańszych. Sama zalotka jest przyrządem, który każda z nas, kobiet, powinna mieć na wyposażeniu w swojej kosmetyczce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here