W dzisiejszym świecie życie seksualne powoli przestaje być tematem tabu, a rynek produktów z branży erotycznej rozwija się w bardzo dobrym tempie. Ludzie przestają wstydzić się swoich potrzeb i coraz mniej boją urozmaicać życie łóżkowe. Produkty z tej kategorii czasem mają za zadanie odpowiadać na potrzebę zaznania nowych bodźców. Bardzo często jednak kupowane są z konieczności i stanowią warunek umożliwiające przyjemny i bezpieczny przebieg stosunku. Między innymi dlatego dostęp do nich jest coraz łatwiejszy, a odnaleźć je możemy nawet w drogeriach kosmetycznych.

Powszechnie dostępnymi produktami, których działanie może znacznie poprawić jakość życia seksualnego są lubrykanty. Jednak przez mnogość ich rodzajów, nieobeznanym osobom, często trudno jest zdecydować, jaki żel intymny wybrać.

Najbardziej bezpiecznym wyborem są zawsze żele na bazie wody, które dzięki naturalnym składnikom nie podrażniają skóry i nie wywołują uczuleń. Zapewniają przy tym odpowiedni poślizg, nie pozostawiając plam na materiałach.

Kolejnym rodzajem są syntetyczne żele na bazie silikonu. Ich zaletą jest wyjątkowa wydajność. Osoby, których skóra posiada tendencję do uczuleń powinny jednak być z nimi bardziej ostrożne.
Lubrykanty mają bezpośredni kontakt z najbardziej wrażliwymi fragmentami ludzkiej skóry, dlatego najważniejszym przy ich wyborze powinno być bezpieczeństwo. Warto więc postawić na produkty sprawdzonej firmy.

Największą popularnością cieszą się żele intymne Durex. Firma ta, od lat zdobywająca uznanie konsumentów, posiada bardzo bogatą ofertę lubrykantów dedykowanych bardzo konkretnym sytuacjom. Ich produkty będą więc nie tylko odpowiedzią na suchość pochwy, ale również umożliwią dłuższy stosunek, wzmocnione doznania, łagodzenie podrażnień, czy bezpieczny seks analny. Dzięki doświadczeniu marki, każdy żel intymny Durex spełnia dokładnie takie zadania, do jakiego został stworzony. W ofercie producenta odnaleźć można również żele służące do masażu i smakowe lubrykanty. Dla bezpieczeństwa zaleca się kupowanie sprawdzonych, atestowanych produktów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here