W dzisiejszych czasach, kiedy technologia, internet i wszelkiego rodzaju urządzenia elektroniczne zalały rynek, ciężko jest się zdecydować na to, jaki produkt wybrać. Okazuje się, że nie istnieje produkt idealny i ciężko jest zdecydować się na coś, bo każda z rzeczy, które nas otaczają oferuje nam zupełnie inne możliwości. Niezależnie od tego, czy chodzi o urządzenia elektroniczne, takie jak komputery, telewizory, czy też telefony, zwane w dzisiejszych czasach smartfonami.

W jaki sposób wybrać urządzenie, które będzie idealne?

Jak w ogóle wyobrażamy sobie produkt idealny? Jakie kryteria musi spełniać, żeby takim być? Każdy sprzęt specjalizuje się w konkretnych rzeczach i każdy służy do czegoś innego. Nawet w jednej grupie sprzętów znajdują się urządzenia, które mimo podobieństwa do siebie, zajmują się zupełnie odrębnymi rzeczami. Tak jak pod hasłem „telewizor” może kryć się wiele, tak pod hasłem „smartfon” kryje się czasem jeszcze więcej.

W dzisiejszych czasach telewizory oferują nam niesamowite funkcje i każdy wybiera taki produkt, który będzie mu potrzebny. Jeden zadowoli się prostym telewizorem, który wyświetla obraz w jakości SD, inny będzie potrzebował jakości 4K, żeby zachwycić czymś więcej swoje oczy, aniżeli tylko podstawą podstaw, a jeszcze inny postawi na 3D. Nawet pod samym hasłem „telewizor 3D” sprawa nie jest oczywista.

Istnieje 3D pasywne i 3D aktywne. Które w takim razie wybrać? Nie mówiąc już o tym, w jakiego producenta warto zainwestować i czy przykładowo Samsung okaże się lepszy od LG i bardziej będzie wart naszych pieniędzy? To wszystko, to są aspekty, które zależą wyłącznie od tego, czego potrzebujemy i jakie operacje zamierzamy wykonywać na naszych sprzętach.

Jeszcze gorsza sprawa jest z telefonami, zwanymi dzisiaj smartfonami

Kiedyś wybranie telefonu wydawało się dosyć proste. Najważniejszymi i w zasadzie jedynymi funkcjami, jakie były nam potrzebne okazywało się po prostu, najzwyczajniej w świecie, wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości tekstowych. Wtedy, kiedy takie telefony były liderem na rynku, nie oczekiwaliśmy od nich niczego więcej.

iphone

Nie wyobrażaliśmy sobie, że kiedyś dojdzie do sytuacji, w której najważniejszym aspektem przy wyborze nowego telefonu okaże się jego procesor, który powinien być jak najmocniejszy, żeby wykonać jak najwięcej operacji w jednym czasie, ani nie przypuszczaliśmy, że tak ważny okaże się aparat fotograficzny. A już tym bardziej niemożliwym dla nas były, by kiedyś nadeszły czasy, że telefony będą posiadały takich aparatów fotograficznych pięć.

Okazuje się jednak, że dzisiaj wszystko jest możliwie i absolutnie nie możemy zamykać się na technologię. Musimy być świadomi tego, że rozwija się w zastraszającym tempie i powinniśmy dotrzymywać jej kroku i stale dowiadywać się o nowych rozwiązaniach, żeby kiedyś nie zdarzyło się tak, że nie będziemy w stanie poruszać się po świecie i korzystać z tego, co daje nam technologia. Zawsze warto być na bieżąco i zawsze warto śledzić nowinki technologiczne.

Ci, którzy takowe nowinki śledzą, zdają sobie sprawę z tego, że obecnie na rynku królują trzy popularne systemy operacyjne, na których zbudowane są nasze smartfony. Nie da się ukryć, że najpopularniejszym jest obecnie Android i to on jest ewidentnym liderem rynku. Najmniej znanym natomiast i z największą ilością wad, a zarazem systemem, z którego korzysta stosunkowo mało użytkowników smartfonów jest Windows Phone. Jednakże jest również kolejny lider naszego dzisiejszego rynku – iOS.

Telefony, które działają pod tym systemem to iPhone. Niestety, mimo tego, że są to naprawdę dobrze i designersko wykonane urządzenia, to jednak brakuje im możliwości personalizacji. Dla jednych jest to wielki plus, ponieważ dzięki tak okrojonej liczbie opcji, ciężko jest nam coś zepsuć w tym telefonie, tak dla innych jest to wielki minus – szczególnie dla ludzi, którzy bardzo lubią personalizować swój telefon.

jak ustawić dzwonek w iphone

Jak ustawić dzwonek w iPhone?

Niestety w iPhone nie ma możliwości zaawansowanej konfiguracji i nie jesteśmy w stanie wgrać na naszego iPhone własnych dzwonków. Nie udostępnia nam tej możliwości sam system i to dla niektórych jest jego największa z wad.

Jedynym sposobem, żeby ustawić dzwonek w iPhone jest wybranie jednego z systemowych dzwonków. Możemy to zrobić oczywiście w ustawieniach telefonu, po przejściu do zakładki dźwięk. Tutaj możemy wybrać osobny dźwięk, który będzie nas informował o przychodzących połączeniach, a także o wiadomościach tekstowych czy powiadomieniach z naszych mediów społecznościowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here