Czerwony narożnik w sypialni

0
1272

Nie każda sypialnia pomieści duże łóżko z materacem. Nie każdy lubi takie rozwiązania. Na szczęście jest na to rozwiązanie. Narożnik. Jest równie wygodny, co tradycyjne łoże. Ma także niezaprzeczalne walory estetyczne. Narożnik z funkcją spania – bo taki ma rację bytu w sypialni, nierzadko zajmuje znacznie mniej miejsca niż tradycyjne łóżko.

Funkcja składania przemawia na korzyść narożnika. Jednak nie tylko ona jest tym, co skłania nas do zakupu tego mebla. Narożnik do sypialni pozwala na zachowanie porządku w tym pomieszczeniu. Złożony prezentuje się naprawdę stylowo. A dobry wygląd sypialni jest tym, o czym często zapominają osoby urządzające to pomieszczenie.

Narożnik nietypowy, ale stylowy

Wydawać by się mogło, że narożniki występują tylko w klasycznych kolorach. To, że widujesz głównie meble w kolorach czarnym, brązowym, beżowym, kremowym i szarym, nie oznacza, że sam nie możesz sięgnąć po inne. Jakie? Zdecydowanie bardziej odważne. A jednocześnie stylowe. Te cechy łączy narożnik w kolorze czerwonym.

Choć czerwone obicie narożnika nie należy do typowych, to w żaden sposób nie umniejsza praktyczności mebla. Można śmiało rzec, że meble w intensywnych kolorach są zdecydowanie bardziej stylowe od tych w tradycyjnych odcieniach. Czerwień tapicerki na pewno przykuwa uwagę. Przez to narożniki stają się centralnym punktem sypialni.

Nie tylko dla odważnych

Czasem sypialnia jest tak zaaranżowana, że aż “prosi się” o jakiś mocny akcent. Może nim być właśnie czerwony narożnik. Tego typu rozwiązań nie należy się bać. Czerwień dobrze komponuje się m. in. z czernią oraz szarościami. Pasuje również do mebli w odcieniach beżu, co czyni ją bardziej uniwersalną, niż się zakłada.

Czerwony narożnik to sposób na ubogacenie wnętrza sypialni i nadanie jej nieco drapieżnego charakteru. Wbrew pozorom, nie trzeba być odważnym, by po niego sięgnąć, a jedynie mieć wyczucie stylu. Pamiętajcie – czerwone nie oznacza niepraktyczne! Przekonajcie się sami, kupując taki narożnik w sklepie Meble.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here